Hasan Karakaya: ABD’den ben kovmayayım kendin git!

Hasan Karakaya: ABD’den ben kovmayayım kendin git!

A Haber’de Kadraj programına katılan Karakaya’dan çarpıcı açıklamalar..

A Haber’de Kadraj programına katılan Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, Freedom House’un basın raporunu çifte standart sözleriyle yorumladı. Karakaya, “Alman Cumhurbaşkanı kimin gazına geliyorsa Freedom House da onun gazına geliyor” dedi.

Pavey 1 Mayıs’a savaşmaya mı gitmiş?
Şafak Pavey 1 Mayıs’ta ya kalkan olurum ya kurban olurum diyor, 1 Mayıs işçi bayramı mı, siz kutlamaya mı gidiyorsunuz savaşmaya mı, Peki arkadaş Kızılay’ı savaş meydanına çevirmenin anlamı ne? Kızılay da mı sembol, anladık Taksim sembol ama Kızılay’ın böyle bir özelliği yok ama dün Tandoğan gönderilmesine karşın Kızılay’a yürümek isteyenlerle polis arasında arbede yaşandı.

Freedom House Raporu çifte standarttır
28 Şubat sürecinde 312 general tarafından açılan Trilyonluk tazminata maruz kaldık. Bunu bir kınama bildirisi bir açıklama yapın “Medyaya böyle linç uygulanmaz” diye gazeteciler Cemiyeti’ni bizzat ziyaret ettik, Orhan Erinç Bey ile bizzat görüştük ama sağ olsunlar ama bir açıklama yapmadılar aynı cemiyet tutuklu gazeteciler için telefon zinciri oluşturdular.Filanca arkadaşımızı yalnız bırakmayalım yarın duruşması var yanında olalım dediler. Burada tam bir çifte standart var. Freedom House’un raporu da çifte standarttır.

Pınar Selek ne kadar sosyologsa hapistekiler o kadar gazeteci
Pınar Selek ne kadar sosyologsa bu hapistekiler de o kadar gazetecidir. Alman Cumhurbaşkanı kimin gazına geldiyse Freedom House da birilerinin gazına geliyor. Gerçek Türkiye’yi merak ediyorlarsa başka mahallelere de baksınlar.

Gülen’in açtığı dava genarallerinkini geçti
Fethullah Gülen 110 dava açtı benim hakkında 43 dava açtı. gazeteden istediği para 1 trilyon 110 milyar Lira. . Freedom House bu cezaların devlet tarafından değil, T.C devleti hükümeti tarafından değil, Gülen tarafından linç amaçlı, yıldırma, susturma amaçlı bir gazeteye böyle dava açıldığını biliyor mu?

Gülen iadeyi beklemeden kendi ABD’den ayrılır
Öyle sanıyorum ki Amerika Gülen’e ben kovmayayım sen kendi gönlünle git diyebilir. Güney Afrika ülkelerinden birine ya da Kanada’ya gidebilir. Ben bu soruşturmalar sonucunda ciddi noktaya geldiği takdirde Gülen’in Pensilvanya’da duracağını sanmıyorum.

http://www.ahaber.com.tr/Gundem/2014/05/03/abdden-ben-kovmayayim-sen-git

admin