Kadir Topbaş: Gölge etmesinler başka ihsan istemez!

A Haber’de Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu Kadraj programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Topbaş projelerini anlattı.

İSKİ’nin trilyonluk yatırımının İl Genel Meclisi’nde CHP’li üyelerce nasıl engellenmeye çalıştığını aktaran Topbaş, gerginleşen yerel seçim atmosferi için adayları nezakete davet etti…

GÖLGE ETMESİNLER BAŞKA İHSAN İSTEMEYİZ!
İSKİ 2014 yılı yatırım programı Meclis’e getirmişi, burada ne diyor, içme suyu ve kanalizasyon projeleri bu bahsettiğim Yenikapı arıtma tesisi projesi bir katrilyonluk eski hesapla 930 trilyon 768 milyon lira 2 katrilyona yakın bütçeyi 2014 yatırım programı olarak Meclis’e getirmişiz kasım ayı İSKİ Genel Kurulu’nda CHP buna ret vermiş ve oy çokluğu ile geçirmişiz. Ne konuşuyor bunlar konuşmaya hakları yok gölge etmesinler başka ihsan istemeyiz.”

TOLERANSLI VE DOĞRULARI DESTEKLEYEN BİR SİYASET GEREK
İnsanlarımız tabi bu atmosferde ortaya çıkan gerginliklerden etkileniyorlar. Biz yerel yönetici olarak da isterdik ki bir demokratik yarış olsun, adaylar birbirimize laf yetiştirmeyelim. Vatandaşa anlatalım. Vatandaş baksın bizimle ilgili karar versin. Güveniyorsa, inanıyorsa, yaptıklarımızı benimsiyorsa ve güven duygusu varsa yetkisini versin. Karşılıklı didişerek kavga ederek, birilerine hoş göreceğine inanmıyorum böyle bir atmosferde yerel seçim atmosferi farklı. Biraz toleranslı hoşgörülü, doğruları destekleyen ve kabul eden bir siyaset gerek, ülkenin bekası şehirlerin geleceği önemlidir.

Adsız

http://www.ahaber.com.tr/Gundem/2014/03/21/kadir-topbas-golge-etmesinler-baska-ihsan-istemez-622616506419

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.