Özlem Zengin: Türkiye’nin ikinci bir 28 Şubat’a tahammülü yok!

A Haber’de Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu Kadraj’ın konuğu AK Parti tarafından İstanbul 3. Bölge 2. sıradan milletvekili adayı gösterilen Avukat Özlem Zengin’di. Programda AK Parti İstanbul Kadın Kolları Eski Başkanı Zengin ile siyaset yolculuğu, başörtüsü yasağına karşı verdiği mücadele ve 7 Haziran seçimleri konuşuldu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Özlem Zengin, kadınların siyasette bir araya gelmesinin bazı sorunların çözümünü kolaylaştıracağını ve siyasetteki kaliteyi arttıracağını söyledi. AK Parti’nin Türkiye’deki tüm siyasi partileri zihinsel olarak dönüştürdüğünü belirten Zengin, “Türkiye’nin ikinci bir 28 Şubat’a tahammülü yok” ifadesini kullandı.

28 Şubat edebiyatı yaptığı yönündeki eleştirileri reddeden Zengin, “28 Şubat edebiyatı yapmıyorum, zaten hiç yapılmadı. Mağduriyetler üzerinden siyaset üretmedim. 28 Şubat’ta muhataplar adil değildi, yok etmek üzerineydi. Bu süreçte başörtülü kadınlara yeteri kadar sahip çıkmayan muhafazakar erkekler de oldu” diye konuştu.

“CHP’NİN REKLAM FİLMİNDE KAFA KARIŞIKLIĞI VAR”

Partilerin seçim çalışmaları sırasında kullandığı reklam filmlerini değerlendiren AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Avukat Özlem Zengin, “CHP’nin reklam filminde kafa karışıklığı var. AK Parti’nin reklam kampanyaları ise gerçekçi ve umut veriyor. AK Parti’ninki seçmene zarar verici vaatler içermeyen bir seçim kampanyası olacak” dedi.

Zengin’e göre 7 Haziran seçimlerinde tablo yine değişmeyecek ve sandıktan AK Parti birinci çıkacak.

oz

http://www.ahaber.com.tr/gundem/2015/04/13/turkiyenin-ikinci-bir-28-subata-tahammulu-yok

PROGRAMIN TAMAMI: http://www.ahaber.com.tr/webtv/programlar/kadraj/kadraj-1428953375

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.