Prof. Dr Yasin Aktay: Manşetler psikolojik hastalığa işaret ediyor!

A Haber’de yayınlanan Kadraj programına katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay, bazı gazetelerin seçim sonrası attığı manşetler için “psikolojik bir rahatsızlığa işaret ediyor, tedavi edilmesi gerekir” yorumunu yaptı.

Adsız

BAŞBAKANIMIZIN CUMHURBAŞKANI YOLU KAPALI DEĞİL
Kirli ittifaklara karşı halkın verdiği kırmızı karttır. Sayın Başbakanımız takdir ederlerse onun için Cumhurbaşkanı olma yolu hiç kapalı olmadı. 10 Ağustos tarihinde yapılacak seçimlerin , aday göstermemize birkaç ay var, Sayın Başbakanımız olduğu takdirde kendi grubu kendini destekleyecek.

CHP’DE BÖYLE BİR AKIL YOK, CEMAAT AKLINA BAŞVURDULAR
Tabandaki buluşma tavanda yakınlaşmaya da yol açabiliyor. Cemaat ile CHP arasındaki makasın da kapalı olduğunu öğrenmiş olduk. Mansur Yavaş ve Sarıgül’ün CHP’den aday gösterilmesinde cemaat aklı ve stratejisi olduğunu düşünüyorum. CHP’de böyle bir akıl olduğunu düşünmüyorum. Pensilvanya’nın stratejik aklına bağlanıldığını görüyoruz. Bu akıl etkili oldu. Mansur Yavaş’ın aday olması karşılığında MHP’liler CHP’yi tercih etti. Bu Sayın Bahçeli’nin rızası ile mi oldu yoksa kendi partisini bile yönetemez hale mi geldi gibi soruları da sorduruyor.

MANŞETLER PSİKOLOJİK HASTALIĞA İŞARET EDİYOR
Bir günlük bir manşet ile teselli arayan sefil manşetler olarak değerlendirmek istiyorum. Bu teselliyi insan bir günlüğüne arıyorsa her bakımdan iflas etmiştir. Hiçbir umudu kalmamıştır. Manipülasyondan ibaret olduğunu düşünmüyorum. Cidden tedavi edilmesi gereken bir durum. Tanık olduğum bu refleksi sağlıklı bulmuyorum ciddi bir rahatsızlık var ortada.

PROGRAMIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.